Стрічки на випускний в інтернет магазині для випускників.

Це така ж обов'язкова частина свята, як самі випускники або урочистий вечірній бал. Випускники надягають їх на останній дзвінок, але такі ж стрічки зовсім не будуть зайвими і на святкуванні випускного балу. Вона надає урочистості, виділяє випускників з натовпу, привертає до них увагу і робить стрічки на випускний особливими. дуже часто покупці вибирають прекрасну альтернативу сувенірної продукції на випускний-це медалі на випускний

Стрічка на випускний залишиться випускникам ще і в якості пам'яті на довгі роки. Зберігайте її разом з фотографіями і теплими спогадами в школі, щоб повертатися до них кожен рік і з посмішкою згадувати про шкільні дні.

Впевнені, коли ви були випускниками, ви теж ходили цілий день у такій стрічці. Раніше їх робили з недорогої тендітної тканини, наносили простий плоский малюнок. Вони теж були яскравими і приємними, але з тих пір технології сильно пішли вперед. Тепер такі стрічки на випускний виготовляють з сучасних, більш міцних матеріалів. Їх прикрашають глітером, роблять об'ємні малюнки, логотипи на замовлення і т. д.

Колірна гамма стрічок на випускний теж далеко відійшла від класичного червоного і синього. Зараз стрічки виготовляють різного відтінку, і замовляють вже з більш оригінальними відтінками для різних смаків і випадків.

Інтернет магазин «випускник» пропонує сучасні, міцні, яскраві стрічки. Вони виконані з щільного атласу, на них можна нанести малюнок: фірмовий логотип, назва школи, ім'я випускника і т. д. Щоб надати буквах обсягу і яскравості, ми робимо обведення по контуру букв, а внутрішню частину заповнюємо глітером, тобто блискітками. Така продукція яскрава і переливається всіма кольорами веселки. Завдяки якісному матеріалу вони не обсипається, і можуть зберігатися і 10, і 20 років. Якісні матеріали, такі як фарба і клей, дозволяють зберігати яскравість малюнка і якість.

Як купити випускні стрічки в інтернет магазині випускник в Києві і Україні.

Якщо вам потрібні стрічки, ви прийшли за адресою.В каталозі ви знайдете стрічки для класного керівника, нагородні медалі та значки, стрічку для директора на час урочистостей. Колірна гамма обмежується тільки вашою фантазією, дизайнерське рішення може бути будь-яким. Вибирайте між класичними червоним і синім, або купуйте яскраві бордові стрічки, прикрашені золотом і блискітками. Або обирайте моделі в патріотичному стилі, жовто-блакитні стрічки з написами поверх. До кожної сукні або костюма можна підібрати відповідний відтінок і прикраса. Написи, вкриті глітером, красиво переливаються і додають ще більше святкового настрою своїм блиском.Каталог повний якісних фото, з яких ви зможете без проблем вибрати відповідні моделі саме для свого торжества. Доставка - зручний спосіб зробити приємну покупку, не виходячи з дому.  Ми можемо доставити замовлення навіть до дверей школи, щоб ніхто з учнів не забув стрічку будинку, і торжество пройшло успішно.

Наш асортимент не обмежений тільки стрічками на випускний.  Тут же ви знайдете стрічки на випускний в дитячому саду, на що набирає популярності урочистий випуск з 9 класу, а також нагороди для малюків, які закінчили початкову школу і переходять в середню.  Але все таки основна гордість нашого інтернет магазину, це стрічки на випускний саме 11-го класу, і асортимент їх вас приємно здивує.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити стрічки на випускний по всій Україні: в Києві, Одесі, Львові, Житомирі, Вінниці, Хмельницькому, Полтаві, Кривому Розі, Кременчуці, Миколаєві, Дніпропетровську, Чернівцях, Харкові, Запоріжжі, Ужгороді, Сумах, Івано -Франківську, Черкасах, Маріуполі, Херсоні, Бердянську.