Стрічки на випускний в інтернет магазині для випускників.

Це така ж обов'язкова частина свята, як  урочистий вечірній бал. Випускники надягають стрІчки на останній дзвінок, алеж вони зовсім не будуть зайвими і на святкуванні випускного балу. Стрічка на випускний надає урочистості, виділяє учнів з натовпу, привертає до них увагу і робить їх особливими.

Дуже часто покупці вибирають прекрасну альтернативу сувенірної продукції на випускний-це медалі на випускний

Вона залишиться школярам ще і в якості пам'яті на довгі роки. Зберігайте її разом з фотографіями і теплими спогадами в школі, щоб повертатися до них кожен рік і з посмішкою згадувати про шкільні дні.

Впевнені, коли ви були випускниками, ви теж ходили цілий день у такій стрічці. Раніше їх робили з недорогої тендітної тканини, наносили простий плоский малюнок. Вони теж були яскравими і приємними, але з тих пір технології сильно пішли вперед. Тепер такі стрічки на випускний виготовляють з сучасних, більш міцних матеріалів. Їх прикрашають глітером, роблять об'ємні малюнки, логотипи на замовлення і т. д.

Колірна гамма стрічок на випускний теж далеко відійшла від класичного червоного і синього. Зараз їх виготовляють різного відтінку, і замовляють вже з більш оригінальними видів для різних смаків і випадків.

Можна виділити як основну гордість нашого інтернет магазину, це стрічки Супер новинка з двокольровим нанесенням зображення, довго експериментуючи, ми знайшли унікальний спосіб переносити різні поєднання на стрічки. Макет у такому варіанті можливий з номером групи в дизайні з короною розташовується перед словом випускник, а також назва навчального закладу.

Ще за вашим бажанням зможемо виконати ваш герб школи або гімназії з вашого макета в оригінальних кольорах. Ми за будь-яку вашу ідею беремося з великим інтузіазмом і знаємо, що кінцевий результат стане вам і нам нагородою!

Інтернет магазин «випускник» пропонує сучасні, міцні, яскраві стрічки. Вони виконані з щільного атласу, на них можна нанести малюнок: фірмовий логотип, назва школи, ім'я випускника і т. д. Щоб надати буквах обсягу і яскравості, ми робимо обведення по контуру букв, а внутрішню частину заповнюємо глітером, тобто блискітками. Така продукція яскрава і переливається всіма кольорами веселки. Завдяки якісному матеріалу вони не обсипається, і можуть зберігатися і 10, і 20 років. Якісні матеріали, такі як фарба і клей, дозволяють зберігати яскравість малюнка і якість.


Стрічки на випускний в цьому році.


  • Най значнішим кольором в цьому році став бордовий, дуже подобається він молоді у вигляді оксамитової тканини..
  • Другим можна виділити золотий, срібний або білий  колір но обовязково з чорним нанесенням у вигляді глітера або чорної плівки..
  • І замикає трійку класичний синій колір, він дуже виразний на святковому вбранні і гарно виглядає як на хлопцях так і на дівчатах.


Як купити випускні стрічки в інтернет магазині  в Києві і Україні.

Якщо вам потрібні стрічки, ви прийшли за адресою.

В каталозі ви знайдете їх для класного керівника, нагородні медалі та значки, стрічку для директора на час урочистостей.

Колірна гамма обмежується тільки вашою фантазією, дизайнерське рішення може бути будь-яким.

Вибирайте між класичними червоним і синім, або купуйте яскраві бордові , прикрашені золотом і блискітками. Або обирайте моделі в патріотичному стилі, жовто-блакитні стрічки 

До кожної сукні або костюма можна підібрати відповідний відтінок.

Написи, вкриті глітером, красиво відтіняються і додають ще більше святкового настрою своїм блиском.

Каталог повний якісних фото, з яких ви зможете без проблем вибрати відповідні моделі саме для свого свята. Доставка -  в зручний спосіб покупку приємною, не виходячи з дому.  Ми можемо доставити замовлення навіть до дверей школи, щоб вам було максимально зручно.

Наш асортимент не обмежений тільки стрічками на випускний. 

Тут же ви знайдете їх на випускний в дитячому саду, на що набирає популярності урочистий випуск з 9 класу, а також нагороди для малюків, які закінчили початкову школу і переходять в середню.  Але все таки основна гордість нашого інтернет магазину, це стрічки на випускний саме 11-го класу, і асортимент їх вас приємно здивує.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити продукцію по всій Україні: в Києві, Одесі, Львові, Житомирі, Вінниці, Хмельницькому, Полтаві, Кривому Розі, Кременчуці, Миколаєві, Дніпропетровську, Чернівцях, Харкові, Запоріжжі, Ужгороді, Сумах, Івано -Франківську, Черкасах, Маріуполі, Херсоні, Бердянську.