Чорні стрічки випускника

Стрічки золті рельєфні з чорним нанесенням іменні

Золотого кольору стрічки на випускний та чорним нанесенням іменна Стрічки на випускний це традиці..

75 грн.

Стрічки золті рельєфні з чорним нанесенням в наборі

Золотого кольору стрічки на випускний та чорним нанесенням набір Стрічки на випускний це традицій..

65 грн.

Стрічки бірюзові рельєфні з чорним нанесенням в наборі

бірюзового кольору стрічки на випускний та чорним нанесенням набір Стрічки на випускний це традиц..

60 грн.

Стрічки чорні золотим нанесенням зеркальная фольга в наборі з метеликом

Чорні стрічки на випускний золотом Стрічки на випускний це традиційне вбрання для випускників на ..

100 грн.

Стрічки срібні рельєфні з чорним нанесенням

Срібного кольору стрічки на випускний та чорним нанесенням  Стрічки на випускний це традицій..

75 грн.

Чорних кольорів Випускні стрічки  мають свої переваги !

Але є кольори з сучасних відтінків .. один з них це чорний. Стрічка з таким відтінком дуже популярна і підійде як для хлопчиків, так і для дівчаток. Чорна стрічка випускника- безпрограшна річ. На памятному фото ви будите блиищати і насичений колір і яскравість тканини складуть враження особливості і стилю. дуже подаються дітям і бежеві стрічки на випускний

Атласна чорна стрічка 

Вони виготовлені з високоякісної атласної тканини з великою щільністю і високим глянцем. Края чорної стрічки рівномірно і рівно оброблені термо-ножами, для досягнення лагідності, без шорсткостей, для уникнення пошкоджень святкового одягу зачіпками і подряпинами. Основні види написів на чорному кольорі це біле обведення із золотою присипкою, або просто золотою присипкою без обведення, також використовують червоне, синє та бірюзове нанесення фарбою та глітером. Можна звичайно використовувати і нанесення золотою фольгою, але вона меньш популярна на сьогодні. Також можна виготовити іменну випускну чорну стрічку зверху над словом випускник і з низу, дописують -прізвище, ім'я, номер школи, або місто. Рельєфні букви створюють ефект 3D зображення, створюючи неповторний зовнішній вигляд.

Шовкові чорні стрічки

Шовкова або капронова стрічка як її ще називають, має одну єдину перевагу-це більш низька ціна. В іншому вона програє у всьому чорним стрічкам вище згаданим. Ця модель виготовляється за відпрацьованою десятиліттями технологією гарячого тиснення фольгою, і перевірена якістю. Фольговане нанесення може бути золотим і срібним з високим глянцевим покриттям.

Як замовити і де купити чорну стрічку на випускний в Україні.

Ми є виробниками і це дозволяє:

  • Відправляти продукцію в день замовлення, так як все є в наявності.
  • Запропонуємо величезний вибір з широкою гамою кольорів.
  • Врахуємо усі побажання і виконаємо в найкоротші терміни.
  • Гнучка оптова система цін і знижок.

Наші менеджери допоможуть з вибором, і дадуть відповідь на всі питання. Працюємо без вихідних до пізнього вечора. Звертайтеся, раді будемо допомогти!

Ви зможете забрати чорні стрічки на випускний вже на наступний день в таких містах: Київ, Львів, Житомир, Вінниця, Кривий ріг, Кременчук, Миколаїв, Чернівці, Харків, Запоріжжя, Ужгород, Суми, Одеса, Черкаси, Маріуполь, Херсон, Бердянськ, Івано-Франківськ, Хмельницький, Дніпропетровськ, Полтава