Сині випускні стрічки

Сині стрічки на випускний індивідуальні з пером

Синя стрічка випускник 2022  з пером імям та прізвищем Стрічки на випускний це традиційне вб..

60 грн.

Сині стрічки на випускний індивідуальні

Синя стрічка випускник 2022 з імям та прізвищем Стрічки на випускний це традиційне вбрання для ви..

60 грн.

Сині стрічки на випускний з вишивкою та стразами

Синя стрічка випускник 2022 з вишивкою та стразами Стрічки на випускний це традиційне вбрання для..

60 грн.

Сині стрічки на випускний з короною набір

Синя стрічка випускник 2022 з короною Стрічки на випускний це традиційне вбрання для випускників ..

65 грн.

Сині стрічки на випускний рельєфні золотом

Синя стрічка випускник 2022 з рельєфом та золотою присипкою Стрічки на випускний це традиційне вб..

30 грн.

Синя стрічка на випускний рельєфна  з обводкою та сріблом

Синя стрічка випускник 2022 з сріблом та білою обводкою Стрічки на випускний це традиційне вбранн..

30 грн.

Синій набір на випускний 2022

Набір для випускника  Складається з:  Стрічки випускник 2022 з срібним глітером - дл..

65 грн.

Синіх кольорів Випускні стрічки  по своєму чудові !

Але є кольори з ніжних відтінків .. один з них це синій. Стрічка з таким відтінком дуже популярна і підійде як для хлопчиків, так і для дівчаток. Синя стрічка випускника- безпрограшна річ. На памятному фото ви будите блиищати і насичений колір і яскравість тканини складуть враження особливості і стилю. вибирають разом з ними ще бузкові стрічки на випускний.

Атласна синя стрічка випускник 

Вони виготовлені з високоякісної атласної тканини з великою щільністю і високим глянцем. Края синьої стрічки рівномірно і рівно оброблені термо-ножами, для досягнення лагідності, без шорсткостей, для уникнення пошкоджень святкового одягу зачіпками і подряпинами. Основні види написів на синьому кольорі це біле обведення із золотою присипкою, або просто золотою присипкою без обведення. Можна звичайно використовувати і нанесення золотою фольгою, але вона меньш популярна на сьогодні. Також можна виготовити іменну випускну синю стрічку зверху над словом випускник і з низу. Дописують -прізвище, ім'я, номер школи, або місто. Рельєфні букви створюють ефект 3D зображення, створюючи неповторний зовнішній вигляд.

Оксамитові сині стрічки на випускний з короною.

Виконана з оксамитової тканини з високим ворсом, яка створює відчуття казковості виробу. Вишивка в поєднанні з рельєфним зображенням і стразами, роблять її досить дорогою. Але повірте вона того варта. Вишита корона попереду напису, надає витонченості і неповторності в буквальному сенсі слова. Корона до речі на випускний стрічці це тренд у цьому році. Оксамитова синя стрічка випускник з короною відрізняється в розмірі по ширині, яка становить 11,5 см і не має аналогів, тому таку стрічку ви можете купити тільки в нашому інтернет магазині.

Також можна виготовити іменну випускну синю стрічку з короною. Зверху над словом випускник і знизу, дописують прізвище, ім'я, номер школи або міста. Нанесення здійснюється засобом флокування, створюючи неповторний казковий вигляд.

Шовкові сині стрічки

Шовкова або капронова стрічка як її ще називають, має одну єдину перевагу-це більш низька ціна. В іншому вона програє у всьому синім стрічкам вище згаданим. Ця модель виготовляється за відпрацьованою десятиліттями технологією гарячого тиснення фольгою, і перевірена якістю. Фольговане нанесення може бути золотим і срібним з високим глянцевим покриттям.

Як замовити і де купити синю стрічку на випускний в Україні.

Ми є виробниками і це дозволяє:

  • Відправляти продукцію в день замовлення, так як все є в наявності.
  • Запропонуємо величезний вибір з широкою гамою кольорів.
  • Врахуємо усі побажання і виконаємо в найкоротші терміни.
  • Гнучка оптова система цін і знижок.

Наші менеджери допоможуть з вибором, і дадуть відповідь на всі питання. Працюємо без вихідних до пізнього вечора. Звертайтеся, раді будемо допомогти!

Ви зможете забрати сині стрічки на випускний вже на наступний день в таких містах: Київ, Львів, Житомир, Вінниця, Кривий ріг, Кременчук, Миколаїв, Чернівці, Харків, Запоріжжя, Ужгород, Суми, Одеса, Черкаси, Маріуполь, Херсон, Бердянськ, Івано-Франківськ, Хмельницький, Дніпропетровськ, Полтава