Різні шкільні стрічки для навчальних закладів

Виберіть підкатегорію

Стрічки для шкіл і вузів

Для вузів, молодших класів і ще безліч інших видів стрічок запропанована ​​широка гама кольорів і видів цієї продукції.

Кожен з цих видів створений для того щоб підкреслити і виділити самого винуватця свята, будь то випускники шкіл, вузів.Ми зможемо запропонувати вам будь який стандартний варіант або за індивідуальним замовленням з урахуванням ваших побажань.Ми пропонуємо також стрічки випускник 2020 , де ви можете вибрати чудові моделі

Більш докладно можна розібрати основні види цієї прикраси.

  • Оксамитові - це самий елітний і дорогий вид, він прикрашається стразами в поєднанні з вишивкою і рельєфним зображенням.
  • Атласні- найпопулярніший, із середньою ціновою категорією вид стрічок. В загалі прикрашається глітерной присипкою і спіненого фарбою з 3D зображенням.
  • Шовкові- найдешевший і простий вид, котоорий був популярний у наших батьків, але з часом передав естафету більш дорогим і яскравим різновидам стрічок перерахованим вище. Використовується тільки з нанесенням фольги для гарячого друку.Зверніть увагу на наші запрошення на випускний ручної роботи

Як замовити і де купити стрічки для школярів і вузів.

Замовлення ми приймаємо по пошті через корзину або по вашому дзвінку, працюємо ми без вихідних і завжди передзвонимо вам у зручний час для вас.

Запропонуємо всі наявні варіанти продукції, як правило все завжди є на складі в будь-якому кількості. Якщо це індивідуальне замовлення, врахуємо ваші вимоги і побажання, запропонуємо наші варіанти як краще, дешевше і красивіше зробити для вас ваші стрічки.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити стрічки по всій Україні: в Києві, Одесі, Львові, Житомирі, Вінниці, Хмельницькому, Полтаві, Кривому Розі, Кременчуці, Миколаєві, Дніпропетровську, Чернівцях, Харкові, Запоріжжі, Ужгороді, Сумах, Івано-Франківську , Черкасах, Маріуполі, Херсоні, Бердянську.