Різні шкільні стрічки для навчальних закладів

Виберіть підкатегорію

Стрічки для шкіл і вузів

Для вузів, молодших класів і ще безліч інших видів стрічок запропанована ​​широка гама кольорів і видів цієї продукції.

Кожен з цих видів створений для того щоб підкреслити і виділити самого винуватця свята, будь то випускники шкіл, вузів.Ми зможемо запропонувати вам будь який стандартний варіант або за індивідуальним замовленням з урахуванням ваших побажань.Ми пропонуємо також стрічки випускник 2020 , де ви можете вибрати чудові моделі

Більш докладно можна розібрати основні види цієї прикраси.

  • Оксамитові - це найелітніший і найдорожчий вигляд, він прикрашається стразами у поєднанні з вишивкою та рельєфним зображенням.
  • Атласні-найзатребуваніший, із середньою ціновою категорією вид стрічок. В основному прикрашається глітерною присипкою та спіненою фарбою з 3D зображенням.
  • Іменні атласні вироби підійдуть випускникам з бажанням виділитися на останньому дзвінку, і такий аксесуар дуже до статті через час, коли однокласники зустрічаються на зустрічі після 2, 5 і більше років, і згадують проведені разом шкільні дні.
  • Стрічки випускник 2022 як один з видів нашої продукції, більш ніж 40 видів кольору атласу, різні кольори написи. Гарні варіанти такої випускної атрибутики підійдуть під будь-який варіант останнього тематичного дзвінка.
  • Є у нас набори іменних, а також без імен. В такий комплект входить: Стрічка+ Значок+ Дзвоник. У нас є і запрошення ручної роботи, за бажанням, ми додаємо за кольором аксессуар для гостей.

Як замовити і де купити стрічки для школярів і вузів.

Замовлення ми приймаємо по пошті через корзину або по вашому дзвінку, працюємо ми без вихідних і завжди передзвонимо вам у зручний час для вас.

Запропонуємо всі наявні варіанти продукції, як правило все завжди є на складі в будь-якому кількості. Якщо це індивідуальне замовлення, врахуємо ваші вимоги і побажання, запропонуємо наші варіанти як краще, дешевше і красивіше зробити для вас ваші стрічки.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити стрічки по всій Україні: в Києві, Одесі, Львові, Житомирі, Вінниці, Хмельницькому, Полтаві, Кривому Розі, Кременчуці, Миколаєві, Дніпропетровську, Чернівцях, Харкові, Запоріжжі, Ужгороді, Сумах, Івано-Франківську , Черкасах, Маріуполі, Херсоні, Бердянську.