Стрічка першокласник

Стрічки першокласник бордові

Бордова стрічка для першокласників з 3D зображенням  Стрічки на випускний це традиційне вбра..

20 грн.

Стрічки першокласник рожеві

Рожева стрічка для першокласників з 3D зображенням Стрічки на випускний це традиційне вбрання для..

20 грн.

Стрічки першокласник білі з червоним рельєфом набір

Біла стрічка для першокласників з червоним 3D зображенням в наборі Стрічки на випускний це традиц..

35 грн.

Стрічки першокласник салатні

Салатна стрічка для першокласників з 3D зображенням Стрічки на випускний це традиційне вбрання дл..

20 грн.

Стрічки першокласник червоні

Червона стрічка для першокласників з 3D зображенням Стрічки на випускний це традиційне вбрання дл..

20 грн.

Стрічки першокласник бордові сріблом

Бордова стрічка для першокласників з 3D зображенням срібні Стрічки на випускний це традиційне вбр..

20 грн.

Стрічки першокласник зелені

Зелена стрічка для першокласників з 3D зображенням Стрічки на випускний це традиційне вбрання для..

20 грн.

Стрічки першокласник бузкові

Бузкова стрічка для першокласників з 3D зображенням Стрічки на випускний це традиційне вбрання дл..

20 грн.

Стрічки першокласник бузкові

Бузкова стрічка для першокласників з 3D зображенням срібні Стрічки на випускний це традиційне вбр..

20 грн.

Стрічки першокласник сині

Синя стрічка для першокласників з 3D зображенням Стрічки на випускний це традиційне вбрання для в..

20 грн.

стрічки першокласник

Якщо ви з нетерпінням чекаєте перше вересня, це означає, у вас є маленький учень, і знадобиться купити стрічки для першокласників. Перший похід в школу - початок для нового етапу життя. Це хвилююча подія, як для самих першокласників, так і для батьків.Ми маємо продукцію і для більш малих випускників-це стрічки випускник дитячого садка

Напевно, кожен з нас пам'ятає власний перший дзвінок. Як це було важливо, і як ми цього чекали, і як переживали про перший день справжньої школи. Тепер вам доведеться подивитися на це свято з іншого боку, вже як батько, який повинен його організувати і ретельно обміркувати. Звичайно, ви будете це робити спільно з вчителями і директором, і все ж на батьків лягає величезна відповідальність за проведення такого важливого дня.

Щоб свято вдалося, потрібно враховувати всі дрібниці, включаючи таку деталь, як стрічка першокласника. Це головна відмінна риса малюків, по цих стрічках їх впізнають і зустрічають в їхньому новому навчальному закладі.Вони носять їх з гордістю, як справжній відзнаку і того, що це цілком їх день.

Ще 10 років тому існувало всього кілька видів стрічок, найчастіше використовувалися класичні червоні (для дівчаток) і сині (для хлопчиків). Їх прикрашали написом «першокласник» звичайного білого кольору, іноді додавали візерунки або логотипи. Зараз все змінилося, і горді батьки вибирають для малюків все найкраще. А значить, купують і більш яскраві і індивідуальні стрічки на перший дзвінок.

Благо, можливості сучасної промисловості це дозволяють. Зараз дизайн стрічки першокласника не обмежений нічим, окрім вашої фантазії! Який би відтінок ви не вибрали, що за візерунок не хотіли б бачити на стрічці дитини, ми без труднощів це організуємо.

Бажаєте зробити свято індивідуальним? Можете навіть зробити стрічки всіх кольорів веселки, у кожного свого кольору або яскравих відтінків. Можна прикрасити їх символами, логотипами, написами та побажаннями.

Не таємниця що дітям в такому віці все купують і вибирають їх батьки, вони хочуть щоб їх дитина була найгарнішою на перше вересня і намагаються це зробити з душею вибираючи як одяг так і колір стрічок.

 ми виділимо три найпопулярніші кольори в цьому сезоні. 

Найкращі кольори стрічок для першокласника у цьому році

  1.  Білі стрічки першокласнику з ніжною білою обводочкой і золотим глітером виглядають дуже ошатно і гідно займають перше місце. 
  2.  Жовто блакитний колір виробу був завжди на першому місці, але в цьому році його позиції трохи впали і твердо тримаються на другому місці. 
  3.  Салатові і зелені стрічки першокласника займають тверду третю позицію як найяскравіші .

 Будь-який колір виробів може бути кращим і стильним якщо він підібраний зі смаком

Як вибрати і купити стрічки для першокласників в Києві і Україні.

Висока якість атласних тканин на яких виготовляються прикраси на перше вересня з глітерним нанесенням з дрібних блискучих частинок, що переливаються при сонячному світлі, прикрасять ваше свято і зроблять його незабутнім.

Більш складні дизайни зі спіненою контурною основою зазвичай білого кольору, ефектно виділяють напис і роблять його виразним і читаним.

Довжина виробу становить 70 см і ширина 10 см. Кріпиться стрічка золотою маленькою шпилькою, яка йде в комплекті з виробом.

Все ще думаєте, де знайти стрічки для першокласників?

Це такий товар, який складно знайти в магазині і на ринку. Особливо, якщо ви хочете індивідуальний дизайн або незвичайне колірне рішення. Якщо хочете заощадити свій дорогоцінний час і не витратити занадто багато грошей, просто відкрийте наш каталог і вибирайте з десятків колірних варіацій і логотипів. На віртуальних полицях нашого магазину ви знайдете необхідні дрібниці для випускних і дитячих свят: це і стрічки випускника, і медалі першокласника, і нагородні значки для малюків, яким належить випуск з дитячого садка. Щоб купити стрічки першокласник, вам вистачить того що залишити заявку на сайті або навіть просто зателефонувати. Наші співробітники підкажуть який підібрати дизайн і відтінок, пояснять всі нюанси. І, при великому замовленні отримаєте знижку.

Відправимо швидко і посилка буде чекати вас на наступний день в: Києві, Одесі, Львові, Житомирі, Вінниці, Хмельницькому, Полтаві, Кривому Розі, Кременчуці, Миколаєві, Дніпропетровську, Чернівцях, Харкові, Запоріжжі, Ужгороді, Сумах, Івано-Франківську, Черкасах  , Маріуполі, Херсоні, Бердянську.