Стрічки вчителям

Розетки-стрічки Класний керівник Перший учитель салатні

Розетки-стрічки Класний керівник Перший вчитель салатні з 3D зображенням Ленты на выпускной это т..

80 грн.

Розетки-стрічки Класний керівник Перший учитель червоні

Розетки-стрічки Класний керівник Перший вчитель червоні з 3D зображенням Ленты на выпускной это т..

80 грн.

Розетки-стрічки Класний керівник Перший учитель сині

Розетки-стрічки Класний керівник Перший вчитель сині з 3D зображенням Ленты на выпускной это трад..

80 грн.

Стрічки Вчителям Набір

Стрічка вчителю з 3D зображенням Стрічки на випускний це традиційне вбрання для випускників на св..

80 грн.

Стрічка для Вчителів

Випускний! У цей день приділяється увага не тільки випускникам, а й учителям, які супроводжували їх на шкільному шляху. Це момент уваги і подяки від випускників. У цей день подарувавши стрічку вчителю, ви зможете підкреслити його важливість в вашому житті. Вона чудово доповнить зовнішній вигляд, додасть красу і виділить з навколишніх людей. Звичайно будь-якого вчителя кожна дитина залишається в пам'яті надовго. І дивлячись ж на подаровану стрічку, згадувати підопічних вчителю буде ще простіше. щоб свято було цікавіше пропонуємо іменні стрічки на замовлення

Як виглядають стрічки для вчителів

Вони йдуть різних кольорів. Букви наносяться за допомогою спеціальних матеріалів, які створюють стійкий контур для напису. Потім цей напис покривається глітером, тобто золотистими блискітками. Букви об'ємні, мерехтливі, блискітки не обсипаються. Завдяки Гліттеру написи будуть довговічними і якісними.

Як зробити замовлення

Тут же ви можете замовити стрічки для вчителів, для класного керівника або директора. Ви знайдете ідеально підходить модель і зможете зробити відразу оптовий замовлення для всього класу. Кожна стрічка перевіряється перед упаковкою, і ми доставляємо посилку в будь-яке місто зручним вам засобом.

У нашому інтернет-магазині ви можете замовити будь-які види шкільних стрічок: в Києві, Одесі, Львові, Житомирі, Вінниці, Хмельницькому, Полтаві, Кривому Розі, Кременчуці, Миколаєві, Дніпропетровську, Чернівцях, Харкові, Запоріжжі, Ужгороді, Сумах, Івано-Франківську , Черкасах, Маріуполі, Херсоні, Бердянську.