Пудрові стрічки випускника

Пудрова стрічкка випускник з чорним нанесенням іменна

Пудрова стрічка  на замовлення чорним нанесенням .Стрічки на випускний це традиційне вбрання дл..

90 грн.

Пудрових кольорів Випускні стрічки по своєму чудові

Але є кольори з ніжних відтінків .. один з них це пудровий. Стрічка з таким відтінком дуже популярна і підійде як для хлопчиків, так і для дівчаток. Пудрова стрічка випускника- безпрограшна річ. На памятному фото ви будите блиищати і насичений колір і яскравість тканини складуть враження особливості і стилю. Зараз в тренді ще і персикові стрічки на випускний

Пудрова атласна стрічка

Вони виготовлені з високоякісної атласної тканини з великою щільністю і високим глянцем. Края пудрової стрічки рівномірно і рівно оброблені термо-ножами, для досягнення лагідності, без шорсткостей, для уникнення пошкоджень святкового одягу зачіпками і подряпинами. Основні види написів на пудровому кольорі це біле обведення із золотою присипкою, або просто золотою присипкою без обведення. Можна звичайно використовувати і нанесення золотою фольгою, але вона меньш популярна на сьогодні. Також можна виготовити іменну випускну пудрову стрічку зверху над словом випускник і з низу. Дописують -прізвище, ім'я, номер школи, або місто. Рельєфні букви створюють ефект 3D зображення, створюючи неповторний зовнішній вигляд.

Також можна виготовити іменну випускну пудрову стрічку з короною або з будь яким іншим дизайном. Зверху над словом випускник і знизу, дописують прізвище, ім'я, номер школи або міста. Нанесення здійснюється засобом флокування, нанесення фольгою, або повнокольоровим друком.

Повнокольорові пудрові стрічки

Повнокольорові стрічки це нова виробнича лінія на нашому підприємстві. Зовнішні стрічка відрізняється суттєво і своєю яскравісттю кидається у очі і особливо це помітно не на фото а вреальному житті. Із недоліків пудрової стрічки можна виділити тільки її високу ціну, а в іншому в неї одні переваги. На данну мить ми пропонуємо шість видів дизайнів повнокольорового напису, з будь якою абривіатурою вашого міста, школи, прізвища та імені

Як замовити і де купити пудрову стрічку на випускний в Україні.

Ми є виробниками і це дозволяє:

  • Відправляти продукцію в день замовлення, так як все є в наявності.
  • Запропонуємо величезний вибір з широкою гамою кольорів.
  • Врахуємо усі побажання і виконаємо в найкоротші терміни.
  • Гнучка оптова система цін і знижок.

Наші менеджери допоможуть з вибором, і дадуть відповідь на всі питання. Працюємо без вихідних до пізнього вечора. Звертайтеся, раді будемо допомогти!

Ви зможете забрати пудрові стрічки на випускний вже на наступний день в таких містах: Київ, Львів, Житомир, Вінниця, Кривий ріг, Кременчук, Миколаїв, Чернівці, Харків, Запоріжжя, Ужгород, Суми, Одеса, Черкаси, Маріуполь, Херсон, Бердянськ, Івано-Франківськ, Хмельницький, Дніпропетровськ, Полтава.