Значок випускника

Виберіть підкатегорію

значки випускникам

Якщо наближається свято випускного у дитини, вам знадобляться значки на випускний.Це ще один відмінний засіб зробити свято особливим, виділити учнів з натовпу, дати їм можливість відчути, що це - їхній день. Адже справді, на цьому святі головні - випускники, як в день весілля вся увага прикута до нареченого і нареченої.

Шкільні роки парадоксальні: хоч і тривають довго, пролітають все ж дуже швидко.Кожен з нас, згадуючи шкільні роки, посміхається світлим спогадами.І здається, це було дуже давно, хоча з часу випуску могло пройти всього кілька років. Але школа завжди залишиться саме приємним дитячим спогадом, світлим і безтурботним.Ми рпропонуємо для учнів старших класів ще запрошення на випускний

Ось вже дитина, яку ви буквально вчора привели за руку на першу лінійку, прощається зі школою і йде у доросле життя. Перед ним в цей момент відкриті всі дороги, у нього безмежні можливості і тисяча варіантів, як він проживе подальше життя. Це трепетний і радісний момент, як для самого випускника, так і для його батьків.

Один з найважливіших символів минаючого дитинства - це свято останнього дзвоника. Щороку вчителі прощаються з випускниками, з якими провели багато років пліч-о-пліч.Але ось звучить символічний останній дзвоник, і дитина залишає стіни школи, щоб продовжити свій шлях. Цей день слід зробити незабутнім, і саме для цього і потрібні значки випускникам.

Свято останнього дзвоника повинно бути продуманий до дрібниць, в тому числі до нарядів випускників, прикраси школи і відмітних знаків.Один з таких знаків - спеціальні значки випускників, які вони будуть носити з гордістю і почуттям значущості моменту. Адже саме з таких невеликих дрібниць складається душа свята, і до нього важливо готуватися заздалегідь.

В організації повинні брати участь і вчителі, і батьки. Тільки так вийде створити незабутній день для всіх, окреслити нову віху в житті молодих хлопців.До такої події ретельно готуються всі: і вчителі, які встигли поріднитися з дітьми, і схвильовані батьки випускників, і самі юнаки і дівчата, які вилітають із шкільних стін. Їх переповнює почуття радості і печалі одночасно, і для повноцінного емоційного відчуття не вистачає тільки добре підготовленого свята.

Де можна придбати значки на випускний.

Якщо ви шукаєте значки для випускників та інші важливі дрібниці для створення неповторного свята, ви прийшли за адресою. У нашому каталозі представлені сотні моделей значків, випускних стрічок, нагородних медалей і інших неповторних атрибутів свята. Якщо ви не бачите якийсь відтінок в списку, це не означає, що його немає! Ми створюємо значки випускника і на замовлення, в тих відтінках і з тими візерунками, які виберете ви для свята.

Тут ви можете купити значки в таких містах: в Києві, Одесі, Львові, Житомирі, Вінниці, Хмельницькому, Полтаві, Кривому Розі, Кременчуці, Миколаєві, Дніпропетровську, Чернівцях, Харкові, Запоріжжі, Ужгороді, Сумах, Івано-Франківську, Черкасах, Маріуполі, Херсоні, Бердянську.