Бірюзові стрічки випускника

Стрічки випускник 2022 бірюзові рельєфні набір

Бірюзова стрічка  з 3D зображенням в наборі Стрічки на випускний це традиційне вбрання для в..

75 грн.

Стрічки випускник 2022 бірюзові рельєфні герб

Бірюзова стрічка  з 3D зображенням та гербом Стрічки на випускний це традиційне вбрання для ..

30 грн.

Стрічки випускник 2022 бірюзові чорні рельєфні набір

Бірюзова стрічка  з 3D зображенням чорним глітером рельєфні Стрічки на випускний це традицій..

45 грн.

Стрічки випускник 2022 бірюзові рельєфні

Бірюзова стрічка  з 3D зображенням Стрічки на випускний це традиційне вбрання для випускникі..

30 грн.

Стрічки випускник 2022 бірюзові Голографія

Бірюзова стрічка  фольгою Стрічки на випускний це традиційне вбрання для випускників на свят..

30 грн.

Стрічки випускник випускниця 2022 бірюзові рельєфні з короною

Бірюзова стрічка  з 3D зображенням з короною Стрічки на випускний це традиційне вбрання для ..

30 грн.

Бірюзових кольорів Випускні стрічки  по своєму чудові !

Але є кольори з ніжних відтінків .. один з них це бірюзовий. Стрічка з таким відтінком дуже популярна і підійде як для хлопчиків, так і для дівчаток. Бірюзова стрічка випускника- безпрограшна річ. На памятному фото ви будите блиищати і насичений колір і яскравість тканини складуть враження особливості і стилю. діти люблять та вибирають ще чорні стрічки на випускний 

Атласна бірюзова стрічка 

Вони виготовлені з високоякісної атласної тканини з великою щільністю і високим глянцем. Края бірюзової стрічки рівномірно і рівно оброблені термо-ножами, для досягнення лагідності, без шорсткостей, для уникнення пошкоджень святкового одягу зачіпками і подряпинами. Основні види написів на бірюзовому кольорі це біле обведення із золотою присипкою, або просто золотою присипкою без обведення. Можна звичайно використовувати і нанесення золотою фольгою, але вона меньш популярна на сьогодні. Також можна виготовити іменну випускну бірюзову стрічку зверху над словом випускник і з низу. Дописують -прізвище, ім'я, номер школи, або місто. Рельєфні букви створюють ефект 3D зображення, створюючи неповторний зовнішній вигляд.

Оксамитові бірюзові стрічки  з короною.

Виконана з оксамитової тканини з високим ворсом, яка створює відчуття казковості виробу. Вишивка в поєднанні з рельєфним зображенням і стразами, роблять її досить дорогою. Але повірте вона того варта. Вишита корона попереду напису, надає витонченості і неповторності в буквальному сенсі слова. Корона до речі на випускний стрічці це тренд у цьому році. Оксамитова бірюзова стрічка випускник з короною відрізняється в розмірі по ширині, яка становить 11,5 см і не має аналогів, тому таку стрічку ви можете купити тільки в нашому інтернет магазині.

Також можна виготовити іменну випускну бірюзову стрічку з короною. Зверху над словом випускник і знизу, дописують прізвище, ім'я, номер школи або міста. Нанесення здійснюється засобом флокування, створюючи неповторний казковий вигляд.

Шовкові бірюзові стрічки

Шовкова або капронова стрічка як її ще називають, має одну єдину перевагу-це більш низька ціна. В іншому вона програє у всьому бірюзовим стрічкам вище згаданим. Ця модель виготовляється за відпрацьованою десятиліттями технологією гарячого тиснення фольгою, і перевірена якістю. Фольговане нанесення може бути золотим і срібним з високим глянцевим покриттям.

Як замовити і де купити бірюзову стрічку на випускний в Україні.

Ми є виробниками і це дозволяє:

  • Відправляти продукцію в день замовлення, так як все є в наявності.
  • Запропонуємо величезний вибір з широкою гамою кольорів.
  • Врахуємо усі побажання і виконаємо в найкоротші терміни.
  • Гнучка оптова система цін і знижок.

Наші менеджери допоможуть з вибором, і дадуть відповідь на всі питання. Працюємо без вихідних до пізнього вечора. Звертайтеся, раді будемо допомогти!

Ви зможете забрати бірюзові стрічки на випускний вже на наступний день в таких містах: Київ, Львів, Житомир, Вінниця, Кривий ріг, Кременчук, Миколаїв, Чернівці, Харків, Запоріжжя, Ужгород, Суми, Одеса, Черкаси, Маріуполь, Херсон, Бердянськ, Івано-Франківськ, Хмельницький, Дніпропетровськ, Полтава