Червона стрічка випускника

Червоні стрічки  рельєфні із дзвоником

Червона стрічка випускник з рельєфом та дзвоником Стрічки на випускний це традиційне вбрання для ..

30 грн.

Червоні стрічки  рельєфні іменні на випускний

Червона стрічка випускник з прізвищем та номером школи Стрічки на випускний це традиційне вбрання..

65 грн.

Червоні стрічки  рельєфні з короною на випускний

Червона стрічка випускник корона рельэфна Стрічки на випускний це традиційне вбрання для випускни..

30 грн.

Червоні стрічки  з білим нанесенням

Червона стрічка випускник з білим нанесенням Стрічки на випускний це традиційне вбрання для випус..

60 грн.

Червоні стрічки  рельєфні герб

Червона стрічка випускник з гербом Стрічки на випускний це традиційне вбрання для випускників на ..

30 грн.

Червоні стрічки  сріблом на випускний

Червона стрічка випускник сріблом  Стрічки на випускний це традиційне вбрання для випускникі..

45 грн.

Випускні стрічки  червоних кольорів .. мають свої переваги !

Але є кольори з ніжних відтінків .. один з них це червоний. Стрічка з таким відтінком дуже популярна і підійде як для хлопчиків, так і для дівчаток. Червона стрічка випускника- безпрограшна річ. На памятному фото ви будите блиищати і насичений колір і яскравість тканини складуть враження особливості і стилю. дітям подобаються ще сині стрічки на випусскний.

Атласна червона стрічка випускник 

Вони виготовлені з високоякісної атласної тканини з великою щільністю і високим глянцем. Края червоної стрічки рівномірно і рівно оброблені термо-ножами, для досягнення лагідності, без шорсткостей, для уникнення пошкоджень святкового одягу зачіпками і подряпинами. Основні види написів на червоному кольорі це біле обведення із золотою присипкою, або просто золотою присипкою без обведення, також використовують червоне, синє та бірюзове нанесення фарбою та глітером. Можна звичайно використовувати і нанесення золотою фольгою, але вона меньш популярна на сьогодні. Також можна виготовити іменну випускну червону стрічку зверху над словом випускник і з низу, дописують -прізвище, ім'я, номер школи, або місто. Рельєфні букви створюють ефект 3D зображення, створюючи неповторний зовнішній вигляд.

Червоні стрічки на випускний з короною.

Виконана з оксамитової тканини з високим ворсом, яка створює відчуття казковості виробу. Вишивка в поєднанні з рельєфним зображенням і стразами, роблять її досить дорогою. Але повірте вона того варта. Вишита корона попереду напису, надає витонченості і неповторності в буквальному сенсі слова. Корона до речі на випускний стрічці це тренд у цьому році. Червона стрічка випускник з короною відрізняється в розмірі по ширині, яка становить 11,5 см і не має аналогів, тому таку стрічку ви можете купити тільки в нашому інтернет магазині.

Також можна виготовити іменну випускну червону стрічку з короною. Зверху над словом випускник і знизу, дописують прізвище, ім'я, номер школи або міста. Нанесення здійснюється засобом флокування, створюючи неповторний казковий вигляд.

Шовкові смарагдові стрічки

Шовкова або капронова стрічка як її ще називають, має одну єдину перевагу-це більш низька ціна. В іншому вона програє у всьому червоним стрічкам вище згаданим. Ця модель виготовляється за відпрацьованою десятиліттями технологією гарячого тиснення фольгою, і перевірена якістю. Фольговане нанесення може бути золотим і срібним з високим глянцевим покриттям.

Як замовити і де купити червону стрічку на випускний в Україні.

Ми є виробниками і це дозволяє:

  • Відправляти продукцію в день замовлення, так як все є в наявності.
  • Запропонуємо величезний вибір з широкою гамою кольорів.
  • Врахуємо усі побажання і виконаємо в найкоротші терміни.
  • Гнучка оптова система цін і знижок.

Наші менеджери допоможуть з вибором, і дадуть відповідь на всі питання. Працюємо без вихідних до пізнього вечора. Звертайтеся, раді будемо допомогти!

Ви зможете забрати червону стрічки на випускний вже на наступний день в таких містах: Київ, Львів, Житомир, Вінниця, Кривий ріг, Кременчук, Миколаїв, Чернівці, Харків, Запоріжжя, Ужгород, Суми, Одеса, Черкаси, Маріуполь, Херсон, Бердянськ, Івано-Франківськ, Хмельницький, Дніпропетровськ, Полтава