Медалі на випускний

Виберіть підкатегорію

Медаль випускника як вид нагородної розетки

Якщо наближається останній дзвінок, незалежно від того, який саме це випускний: з молодших класів, зі школи або навіть з дитячого садка, все одно вам не обійтися без такої важливої ​​дрібниці як медаль на випускний. Якщо ви хочете по-справжньому запам'ятати цей день і подарувати своїм дітям заслужену гордість за те, що вони зробили. для маленьких учнів пропонуємо значки випускникам

У цьому онлайн-каталозі ви знайдете величезну кількість різних медалей, кожна з яких стане хорошим пам'ятним символом випускного. Це можуть бути як звичайні медалі золотого або срібного кольорів, так і найсміливіші дизайнерські рішення.

Для випускного старших класів найкраще підбирати універсальні, більш класичні моделі. Вони цілком підходять до події, адже випускники вже стають дорослими, і вимагають до себе відповідного ставлення. Вибирайте золоті або срібні медалі зі стразами, можливо прикрашені яскравими, але однотонними стрічками. Так ви підкреслите і без того особливий день, а дітям дасте право пишатися собою.

Для малюків, що випускаються з дитячого саду, і випускників молодших класів краще вибирати варіанти яскравіші. Такі медалі можуть бути прикрашені мультиплікаційними героями, мати яскраві написи або просто виразні відтінки. Для молодших класів можна замовити іменні медалі, на кожній з яких буде прописана особисте прізвище дитини. Для самих маленьких, досить яскравих кольорів і улюблених персонажів, і діти вже будуть в захваті.

Одягати випускні медалі найкраще в урочистій обстановці, навіть якщо це просто випускний з молодшої школи.Супроводжуйте цей день конкурсами, подарунками та веселощами, в якому випускники будуть брати активну участь - так вони точно запам'ятають цей день на все життя.

Види медалей для випускників школи.

Гарне рішення для вручення медалей - це конкурси та виступи для старших класів. Наприклад, як відзначити короля і королеву балу? Правильно, найкраще презентувати їм спеціальні, іменні медалі. Але важливо не забувати і про всіх іншіх учнів, щоб ті не відчували себе ображеними. Саме для цього проводяться конкурси, в яких кожен може перемогти і отримати заслужену медаль.

Якщо буде необхідність, ми готові розробити індивідуальний макет і особливий дизайн для медалей шкільних, які ви будете використовувати в випускний день. В медалях може відрізнятися багато різних нюансів. Серед них - дизайн вкладиша, декор, кольорова гамма. Для вкладиша найчастіше використовують основну інформацію про випускника - це може бути ім'я, або клас і номер школи. Часто на них пишуть дату останнього дзвоника, щоб вона запам'яталася ще краще.Так виглядають стандартні макети, але на вашу вимогу будь-якої з них може бути змінений.

Різниться також і декор: зазвичай це лаврова гілка як символ мудрості, класичний античний орнамент або яскрава атласна стрічка під кольорову гамму свята. Колір стрічки залишається на ваш розсуд: це може бути класичний яскравий червоний або бордовий, а може бути жовтий або зелений, або навіть різнокольоровий. Популярністю користуються стрічки в кольорах українського прапора, вони додають святу патріотичності.

Для виготовлення медалей, навіть для випуску з дитячого садка, ми використовуємо тільки якісні, перевірені матеріали.Це найкраща гарантія того, що і через 10 років ви зможете помилуватися цією медаллю і поринути у приємні спогади про випускний.

Як замовити і де купити медалі на випускний в Києві і Україні

Щоб зробити замовлення, вам досить вибрати відповідну модель і залишити онлайн-заявку на сайті. Або зателефонуйте за вказаним номером телефону, і отримаєте повну консультацію і допомогу у виборі такої важливої ​​дрібниці. У нашому інтернет-магазині ви можете купити стрічки по всій Україні: в Києві, Одесі, Львові, Житомирі, Вінниці, Хмельницькому, Полтаві, Кривому Розі, Кременчуці, Миколаєві, Дніпропетровську, Чернівцях, Харкові, Запоріжжі, Ужгороді, Сумах, Івано-Франківську  , Черкасах, Маріуполі, Херсоні, Бердянську.